FAQ

 • Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Termin realizacji zamówienia to max do 10 dni roboczych od momentu dostarczenia wszystkich niezbędnych danych potrzebnych do przygotowania zamówienia i otrzymania płatności.

 

 • Czy dostanę potwierdzenie wysłania przesyłki?

Jeśli klient podczas składania zamówienia poda swój adres e-mail to w dniu nadania  przesyłki otrzyma informację o jej wysłaniu oraz numer przesyłki, który pozwala sprawdzić, gdzie przesyłka się znajduje.

 

 • Co w przypadku kiedy mieszkam zagranicą?

Wysyłamy przesyłki zarówno krajowe jak i zagraniczne do każdego miejsca na ziemi. Prosimy pamiętać, że koszt przesyłki zagranicznej jest nieco wyższy, niż krajowej.

 

 • Jakie są dostępne formy płatności?

- płatność bankowym (za datę płatności uważa się datę zaksięgowania wpłaty na koncie)
- płatność za pobraniem (usługa dostępna tylko dla przesyłek krajowych)

 

 • Co to jest inwerter?

Inwerter jest to przetwornica napięcia, która przetwarza napięcie z instalacji samochodowej na napięcie o wysokiej częstotliwości, które jest niezbędne do tego aby tarcze INDIGLO oraz podświetlenie nawiewu INDIGLO działały poprawnie.

 

 • Gdzie należy podłączyć inwerter?

Inwerter ma dwa przewody zasilające(czerwony +, czarny - ) należy podłączyć je do 12V z instalacji samochodowej (koniecznie trzeba sprawdzić wcześniej gdzie jest „+” a gdzie „-„ ponieważ niewłaściwe podłączenie spowoduje uszkodzenie inwertera).

 

 • Jakiego pochodzenia jest produkt?

Tarcze produkowane są w Polsce. Jesteśmy producentem tarcz INDIGLO, wieloletnie doświadczenie w produkcji tarcz owocuje dużą wiedzą w tej dziedzinie. Niczego nie ukrywamy, dowodem tego są zdjęcia w wysokiej jakości, ukazujące najdrobniejsze szczegóły i perfekcję wykonania.

 

 • Gwarancja

Udzielamy rocznej gwarancji na zestawy INDIGLO oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jako producenci mamy części i pojedyncze elementy zestawów, by natychmiast dokonać wymiany lub naprawy.T

 

 • Czy sam poradzę sobie z montażem tarcz?

Zdecydowanie tak. Montaż nie jest trudny i na dobrą sprawę, wystarczą podstawowe umiejętności manualne oraz zapoznanie się z instrukcją montażu, która jest dołączona do przesyłki.

 

 • Czy po zamontowaniu tarcz można regulować jasność świecenia?

Jeśli w samochodzie jest fabrycznie regulator za pomocą którego można regulować oświetlenie licznika, to wystarczy  podłączyć zasilanie inwertera za tym fabrycznym regulatorem. Wówczas regulując jasność fabrycznym pokrętłem będzie można regulować jasność świecenia tarcz INDIGLO. Jeśli natomiast nie ma takiego regulatora w wyposażeniu fabrycznym to można dołączyć do zasilania dodatkowy potencjometr, najlepiej użyć potencjometr drutowy o mocy 3W i oporności około 50 - 100 Ohm. Opis takiego układu jest w instrukcji dołączonej do każdego zestawu.

 

 • Nie znalazłem tarcz do swojego auta / wersja tarcz na waszej stronie nie pasuje do mojej.

Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienia. W przypadku, gdy nie znalazłeś tarcz do swojego auta i masz możliwość zeskanowania oryginalnych tarcz, prosimy o kontakt mailowy. Jesteśmy w stanie wyprodukować tarcze INDIGLO do prawie każdego auta. Jeśli na liście modeli nie możesz znaleźć wersji, która odpowiada parametrom twojego licznika, również prosimy o kontakt.