Wzory na zamówienie

Tarcze na indywidualane zamówienie

Jest to oferta skierowana do szerokiej grupy osób. Naszych klientów korzystających z tej opcji można podzielić na:
- chcących mieć tarcze w jedynym i niepowtarzalnym wzorze
- szukających tarcz, których nie mamy w ofercie
- robiących renowacje starszych samochodów gdzie tarcze są zniszczone
- chcących przeskalować mile na kilometry w samochodach i motocyklach, które nie występowały na rynku europejskim.

Projekt
Przygotowujemy projekty według wytycznych klienta - grafik robi projekt i wysyła e-mailem do konsultacji. By stworzyć projekt od podstaw, musimy mieć skany tarcz oryginalnych w skali 1:1 wraz z zaznaczonymi miejscami na wtyczki, które muszą być umieszczone w taki sposób, by nie kolidowały z konstrukcją licznika. Jest też opcja wysyłki całego licznika, ale pod warunkiem, że będzie to licznik niepotrzebny - po prostu nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia w czasie przesyłki i demontażu celem pomiarów. Jeśli tarcze mamy w swojej ofercie, to klient nie musi dosyłać żadnych materiałów - wystarczy opis i wytyczne do wzoru jaki mamy przygotować.
Można też dostarczyć nam gotowy projekt do wydruku - wtedy odpada koszt przygotowania projektu - jest jedynie dostosowanie do druku (koszt około 40zł)

Koszt
Średni koszt za projekt indywidualny to 180zł. Jest to cena za przygotowanie projektu, do tego należy doliczyć koszt materiału do produkcji tarcz (średnio 139zł) i inwertera (58zł). Cena za projekt uzależniona jest od skomplikowania wzoru i przewidywanego czasu jaki trzeba przeznaczyć na projekt. Wycena przygotowywana jest przed podjęciem zlecenia. Po wycenie, przed wykonaniem projektu konieczna jest wpłata zaliczki 100zł.

Realizacja
Czas realizacji to około 14 dni. Precyzyjniejszy czas podajemy przy wycenie - jest on uzależniony od ilości pracy jaką w danym momencie mamy z realizacją innych projektów.