Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?

Akcesoria

Zestaw diodowy do podświetlenia 6 wskazówek

Zestaw diodowy do podświetlenia 6 wskazówek

Dostępność duża
81.00PLN
Wybierz
Kolor świecenia:
Ilość szt.
Zestaw przeznaczony jest do wskazówek fabrycznie podświetlanych "od spodu"(światłem z wnętrza licznika), szczególnie polecamy w dwóch przypadkach:

1. Jeśli w liczniku jest słabe podświetlenie lub chcemy zmienić kolor świecenia wskazówek. 

2. Jeśli wskazówki w samochodzie nie są podświetlane (stare typy licznika) można dokupić wskazówki przewodzące światło i zastosować nasze podświetlenie. Dobrym sposobem pozyskania wskazówek są liczniki uszkodzone lub z tak zwanych anglików (liczniki w milach). Przy doborze wskazówek trzeba pamiętać o doborze długości wskazówki.

Dostępne kolory


Pod wskazówki montujemy płytki z diodami LED. W ofercie posiadamy dedykowane płytki z bardzo cienkimi diodami SMD. W komplecie są rezystory do każdej płytki oraz po 20cm przewodu do każdej płytki. Dodatkowo dokładamy rezystory o trzech różnych wartościach, aby można było ustawić najlepszą jasność podświetlenia.

Podłączenie płytki jest bardzo proste.
1. Ustawiamy płytki centralnie pod wskazówką i przyklejamy ją np. taśmą dwustronną.

2. Przeprowadzamy przewody przez otwór wskazówki w liczniku. Jesli to możliwe to zalecane jest poprowadzenie przewodów pod tarczami, ponieważ tarcze docisną przewody i unimożliwią ich drgania. Takie drganai mogę po czasie ułamać przewody.
3. Do czerwonego kabelka możemy przylutować rezystor i drugą końcówkę rezystora przylutować do plusa zasilania podświetlenia licznika. Plus na okrągłęj płytce podświetlenia jest oznaczony czarna kropką.
4. Czarny kabelek lutujemy do minusa zasilania oświetlenia licznika.

Gwarancja:Gwarancja 3 miesiące
Udostępnij
Kupujący ten produkt kupili także:
 • Audi 100 C4, C3 po lifcie (1988-1994) - dodatkowe tarcze

  Cena dotyczy kompletu tarcz bez inwertera. Dodatkowe tarcze można podłączyć do jednego inwertera razem z tarczami licznika.
   
  60.00PLN
 • Układ zapobiegający efektowi „mrugania” tarcz indiglo.

  Układ ten stosuje się w przypadkach, gdy tarcze indiglo na skutek regulacji jasności świecenia za pomocą fabrycznego potencjometru zaczynają mrugać.
   
  30.00PLN
 • Farba fluorescencyjna do wskazówek

  Jest to farba o odpowiednim składzie, która świeci w ciemności przy podświetleniu niebieskim, lub ultrafioletowym. Dla efektu jak na przedstawionych fotkach należy zastosować dodatkowe oświetlenie diodami UV z góry. Farba pozwala na osiągnięcie efektu „świecących w ciemności elementów”. Świetnie nad...
   
  15.00PLN
 • Volkswagen Corrado

  Cena dotyczy kompletu tarcz indiglo wraz z inwerterem.
   
  197.00PLN
 • Peugeot 206

  Cena dotyczy kompletu tarcz indiglo wraz z inwerterem. Dostępne zakresy: 130mph, 220km/h, 7000rpm, 6000rpm
   
  197.00PLN
 • Volkswagen Golf 3, Vento, Jetta 3 - panel nawiewu

  Do świecenia jest niezbędny inwerter (do kupienia w naszym sklepie) Wszystkie tarcze i podświetlenie nawiewu podłącza się do jednego inwertera.
   
  60.00PLN
 • Mitsubishi Eclipse 2G

  Dostępne wersje 240km/h, 300km/h i 9000rpm Cena dotyczy kompletu tarcz indiglo wraz z inwerterem.
   
  207.00PLN
 • Inwerter

  Inweret jest niezbędny do świecenia tarcz - można podłączyć do niego jednocześnie 5 tarcz. Jest to przetwornica napięcia z 12V stałego na 100V 400Hz.
   
  58.00PLN
 • Opel Calibra

  Dostępne zakresy: 220km/h, 240km/h, 260km/h, 280km/h, 6000rpm, 7000rpm, 8000rpm Cena dotyczy kompletu tarcz indiglo wraz z inwerterem.
   
  197.00PLN
 • Mitsubishi Eclipse 2G - panel nawiewu

  Do świecenia jest niezbędny inwerter (do kupienia w naszym sklepie) Wszystkie tarcze i podświetlenie nawiewu podłącza się do jednego inwertera.
   
  80.00PLN