Volkswagen

Volkswagen Jetta 6 - zamiennik z MPH na km

Volkswagen Jetta 6 - zamiennik z MPH na km

Zamiennik tarcz licznika z mil na kilometry. Produkt najwyższej jakości.
Dostępność duża
170.00PLN
Wybierz
Model:
Ilość szt.

Tarcze do licznika Volkswagen Jetta 6  - zamiennik z MPH na km


Fabrycznie montowane tarcze w licznikach A4 B8 posiadają napylone na krawędzi tarcz srebrne oblamówki, które są częścią tarczy fabrycznej demontowanej przy wymianie. W naszych tarczach oblamówki te zostały zastąpione pierścieniami z polerowanego aluminium.

Jeśli masz inny licznik, do którego nie mamy zamienników - napisz do nas

 
UWAGA ! 

Nie daj się naciągnąć na tanie i kiepskiej jakości zamienniki tarcz. Tego typu tarcze bardzo często są wykonane z słabej jakości materiałów, oklejane folią reklamową, która poza tym, że wygląda nieoryginalnie, to kurczy się i naciąga pod wpływem zmian temperatury wnętrza pojazdu. Nasze tarcze nie są najtańsze ale w zamian za to są zbliżone jakością do oryginału, a bardzo często dużo lepsze. Tarcze nasze są testowane przy różnych temperaturach a przede wszystkim wyglądają jak fabryczne po zamontowaniu nikt nie pozna że to zamiennik. Zastanów się dwa razy i dwa razy zapytaj zanim zdecydujesz, które tarcze wybrać ! Tak, aby nie zamawiać dwa razy do jednego licznika. 

Nasi klienci zawsze do nas wracają, a w razie niezadowolenia przyjmujemy zwroty. 

Indywidualizacja tarcz
Masz wpływ na kolorystykę każdego elementu, możesz wstawić dowolne logo, tekst a nawet zdjęcie. Dzięki takim zmianom Twoje tarcze będą wyjątkowe i niepowtarzalne.
Gwarancja:Gwarancja 1 rok
Udostępnij:
Pasujące do
Kupujący ten produkt kupili także: