Volkswagen

Volkswagen Golf 7,  GTI zamiennik z MPH na km/h

Volkswagen Golf 7, GTI zamiennik z MPH na km/h

Zamiennik tarcz licznika z mil na kilometry. Volkswagen Golf 7, GTI zamiennik z MPH na km/h.
Dostępność duża
170.00PLN
Wybierz
Karbon:
Model:
Wersja:
Ilość szt.

Tarcze do licznika Volkswagen Golf 7, GTI zamiennik z MPH na km

 


 

Przed zakupem prosimy o kontakt i przesłanie fotki tarcz do których mamy zrobić zamienniki. W tym modelu występowało bardzo dużo rodzajów tarcz montowanych w licznikach - różnią się kontrolkami, zakresami prędkości, obrotów czy umieszczeniem wyświetlacza. N
ajwyższej jakości produkt, który trudno odróżnić od oryginalnych tarcz. Nie jest to wyklejanka z folii, które po miesiącu się rozklejają. Nasze tarcze produkowane są z materiału odpornego na wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć. Wielowarstwowy nadruk, gładka matowa powierzchnia, perfekcyjne kształty i otwory wycinane laserowo, kontrolki jak w oryginalnych tarczach - w miejscach kontrolek powierzchnia jest równa i gładka - kontrolki są niewidoczne gdy się nie świecą.
.

Volkswagen Golf 7 posiadał dwa rodzaje tarcz, profilowane i płaskie. Volkswagen Golf 7 GTI zawsze posiadał tarcze profilowane. Dokonaj wyboru przy składaniu zamówienia. 


UWAGA!
Nie daj się naciągnąć na tanie i kiepskiej jakości zamienniki tarcz. Tego typu tarcze bardzo często są wykonane z słabej jakości materiałów, oklejane folią reklamową, która poza tym, że wygląda nieoryginalnie, to kurczy się i naciąga pod wpływem zmian temperatury wnętrza pojazdu. Nasze tarcze nie są najtańsze ale w zamian za to są zbliżone jakością do oryginału, a bardzo często dużo lepsze. Tarcze nasze są testowane przy różnych temperaturach a przede wszystkim wyglądają jak fabryczne po zamontowaniu nikt nie pozna że to zamiennik. Zastanów się dwa razy i dwa razy zapytaj zanim zdecydujesz, które tarcze wybrać ! Tak, aby nie zamawiać dwa razy do jednego licznika. Nasi klienci zawsze do nas wracają, a w razie niezadowolenia przyjmujemy zwroty. 

Indywidualizacja tarcz
Masz wpływ na kolorystykę każdego elementu, możesz wstawić dowolne logo, tekst a nawet zdjęcie. Dzięki takim zmianom Twoje tarcze będą wyjątkowe i niepowtarzalne.


Gwarancja:Gwarancja 1 rok
Udostępnij:
Golf 7 GTI
Pasujące do
Kupujący ten produkt kupili także: