Volkswagen

Volkswagen Golf 5, Jetta, Touran - zamiennik z MPH na km

Volkswagen Golf 5, Jetta, Touran - zamiennik z MPH na km

Zamiennik tarcz licznika z mil na kilometry. Tarczy praktycznie nie można odróżnić od oryginalnej
- produkt najwyższej jakości
Dostępność duża
99.00PLN
Wybierz
Model:
Wersja:
Ilość szt.

Tarcze do licznika Volkswagen Golf 5, Jetta, Touran zamiennik z MPH na km
Najwyższej jakości produkt, który trudno odróżnić od oryginalnych tarcz. Nie jest to wyklejanka z folii, które po miesiącu się rozklejają. Nasze tarcze produkowane są z materiału odpornego na wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć. Wielowarstwowy nadruk, gładka matowa powierzchnia, perfekcyjne kształty i otwory wycinane laserowo, kontrolki jak w oryginalnych tarczach - w miejscach kontrolek powierzchnia jest równa i gładka - kontrolki są niewidoczne gdy się nie świecą.

Istnieje opcja zakupu tarcz z dodatkowymi aluminiowymi ramkami tarcz obrotów i prędkości, wskaźnik paliwa i temperatury zawiera takie ramki oryginalnie na maskownicy licznika.Dostępne wersje:
- diesel z 160mph na 260km/h 6000r/min (model 1)
- benzyna z 160mph na 260km/h 8000r/min (model 2)


 

UWAGA ! 
Nie daj się naciągnąć na tanie i kiepskiej jakości zamienniki tarcz. Tego typu tarcze bardzo często są wykonane z słabej jakości materiałów, oklejane folią reklamową, która poza tym, że wygląda nieoryginalnie, to kurczy się i naciąga pod wpływem zmian temperatury wnętrza pojazdu. Nasze tarcze nie są najtańsze ale w zamian za to są zbliżone jakością do oryginału, a bardzo często dużo lepsze. Tarcze nasze są testowane przy różnych temperaturach a przede wszystkim wyglądają jak fabryczne
 po zamontowaniu nikt nie pozna że to zamiennik. Zastanów się dwa razy i dwa razy zapytaj zanim zdecydujesz, które tarcze wybrać ! Tak, aby nie zamawiać dwa razy do jednego licznika. 

Nasi klienci zawsze do nas wracają, a w razie niezadowolenia przyjmujemy zwroty.
 


Indywidualizacja tarcz
Masz wpływ na kolorystykę każdego elementu, możesz wstawić dowolne logo, tekst a nawet zdjęcie. Dzięki takim zmianom Twoje tarcze będą wyjątkowe i niepowtarzalne.Gwarancja:Gwarancja 1 rok
Udostępnij:
Pasujące do
Kupujący ten produkt kupili także: