Volkswagen

Volkswagen Golf 4 - zamiennik oryginalnych tarcz

Volkswagen Golf 4 - zamiennik oryginalnych tarcz

Zamiennik tarcz licznika z mil na kilometry.
Dostępność duża
170.00PLN
Wybierz
Prędkościomierz:
Obrotomierz:
Kontrolki:
Wersja:
Kontrolka Świateł Drogowych:
Rodzaj tarcz:
Ilość szt.

Tarcze do licznika VW Golf 4 (wzór sport edition)

Najwyższej jakości produkt, który trudno odróżnić od oryginalnych tarcz. Nie jest to wyklejanka z folii, które po miesiącu się rozklejają. Nasze tarcze produkowane są z materiału odpornego na wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć. Wielowarstwowy nadruk, gładka matowa powierzchnia, perfekcyjne kształty i otwory wycinane laserowo, kontrolki jak w oryginalnych tarczach - w miejscach kontrolek powierzchnia jest równa i gładka - kontrolki są niewidoczne gdy się nie świecą.

 


 

UWAGA ! 

 

Nie daj się naciągnąć na tanie i kiepskiej jakości zamienniki tarcz. Tego typu tarcze bardzo często są wykonane z słabej jakości materiałów, oklejane folią reklamową, która poza tym, że wygląda nieoryginalnie, to kurczy się i naciąga pod wpływem zmian temperatury wnętrza pojazdu. Nasze tarcze nie są najtańsze ale w zamian za to są zbliżone jakością do oryginału, a bardzo często dużo lepsze. Tarcze nasze są testowane przy różnych temperaturach a przede wszystkim wyglądają jak fabryczne po zamontowaniu nikt nie pozna że to zamiennik. Zastanów się dwa razy i dwa razy zapytaj zanim zdecydujesz, które tarcze wybrać ! Tak, aby nie zamawiać dwa razy do jednego licznika. 

Nasi klienci zawsze do nas wracają, a w razie niezadowolenia przyjmujemy zwroty. 

 

Indywidualizacja tarcz
Masz wpływ na kolorystykę każdego elementu, możesz wstawić dowolne logo, tekst a nawet zdjęcie. Dzięki takim zmianom Twoje tarcze będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

 


Przy zakupie musisz dokonać 4 wyborów na podstawie grafik przedstawionych poniżej


 


 

 
 
Gwarancja:Gwarancja 1 rok
Udostępnij:
Kupujący ten produkt kupili także: