Toyota

Toyota Supra MK4 - Zamiennik z MPH na km/h

Toyota Supra MK4 - Zamiennik z MPH na km/h

Zamiennik tarcz z mil na kilometry do Toyota Supra MK4.
Dostępność duża
170.00PLN
Ilość szt.

Tarcze do licznika Toyota Supra MK4  (zamiennik z MPH na km)


Toyota Supra MK4 posiada wiele różnych rodzajów tarcz, które różnią się od siebie często niewielkimi szczegółami, które jednak wpływają istotnie na montaż czy rozmieszczenie poszczególnych elementów.
Po zakupie prosimy o przesłanie zdjęcia lub skanu tarczy z twojego samochodu abyśmy mogli dobrać odpowiedni zamiennik.
Najwyższej jakości produkt, który trudno odróżnić od oryginalnych tarcz. Nie jest to wyklejanka z folii, które po miesiącu się rozklejają. Nasze tarcze produkowane są z materiału odpornego na wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć. Wielowarstwowy nadruk, gładka matowa powierzchnia, perfekcyjne kształty i otwory wycinane laserowo, kontrolki jak w oryginalnych tarczach - w miejscach kontrolek powierzchnia jest równa i gładka - kontrolki są niewidoczne gdy się nie świecą. Tarcze do anglika.UWAGA ! 
Nie daj się naciągnąć na tanie i kiepskiej jakości zamienniki tarcz. Tego typu tarcze bardzo często są wykonane z słabej jakości materiałów, oklejane folią reklamową, która poza tym, że wygląda nieoryginalnie, to kurczy się i naciąga pod wpływem zmian temperatury wnętrza pojazdu. Nasze tarcze nie są najtańsze ale w zamian za to są zbliżone jakością do oryginału, a bardzo często dużo lepsze. Tarcze nasze są testowane przy różnych temperaturach a przede wszystkim wyglądają jak fabryczne po zamontowaniu nikt nie pozna że to zamiennik. Zastanów się dwa razy i dwa razy zapytaj zanim zdecydujesz, które tarcze wybrać ! Tak, aby nie zamawiać dwa razy do jednego licznika. 

Nasi klienci zawsze do nas wracają, a w razie niezadowolenia przyjmujemy zwroty. 


Indywidualizacja tarcz

Masz wpływ na kolorystykę każdego elementu, możesz wstawić dowolne logo, tekst a nawet zdjęcie. Dzięki takim zmianom Twoje tarcze będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

 

Gwarancja:Gwarancja 1 rok
Udostępnij: