Peugeot

Peugeot 307 Lift - zamiennik z MPH na km

Peugeot 307 Lift - zamiennik z MPH na km

Zamiennik tarcz licznika z mil na kilometry. Tarcze do licznika Peugeot 307 LIFT (zamiennik z MPH na km).
Dostępność duża
130.00PLN
Ilość szt.

Tarcze do licznika Peugeot 307 LIFT (zamiennik z MPH na km)


Najwyższej jakości produkt.  Nie jest to wyklejanka z folii, które po miesiącu się rozklejają. Nasze tarcze produkowane są z materiału odpornego na wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć. Wielowarstwowy nadruk, gładka matowa powierzchnia, perfekcyjne kształty i otwory wycinane laserowo, kontrolki jak w oryginalnych tarczach - w miejscach kontrolek powierzchnia jest równa i gładka - kontrolki są niewidoczne gdy się nie świecą.


 

UWAGA ! 

Nie daj się naciągnąć na tanie i kiepskiej jakości zamienniki tarcz. Tego typu tarcze bardzo często są wykonane z słabej jakości materiałów, oklejane folią reklamową, która poza tym, że wygląda nieoryginalnie, to kurczy się i naciąga pod wpływem zmian temperatury wnętrza pojazdu. Nasze tarcze nie są najtańsze ale w zamian za to są zbliżone jakością do oryginału, a bardzo często dużo lepsze. Nasze tarcze są testowane przy różnych temperaturach a przede wszystkim wyglądają jak fabryczne po zamontowaniu nikt nie pozna że to zamiennik. Zastanów się dwa razy i dwa razy zapytaj zanim zdecydujesz, które tarcze wybrać! Tak, aby nie zamawiać dwa razy do jednego licznika. 

Nasi klienci zawsze do nas wracają, a w razie niezadowolenia przyjmujemy zwroty. 

Indywidualizacja tarcz
Masz wpływ na kolorystykę każdego elementu, możesz wstawić dowolne logo, tekst a nawet zdjęcie. Dzięki takim zmianom Twoje tarcze będą wyjątkowe i niepowtarzalne.
Gwarancja:Gwarancja 1 rok
Udostępnij:
Podobne do
  • Peugeot 307

    Dostępne zakresy: 210km/h, 6000rpm, 7000rpm Cena dotyczy kompletu tarcz indiglo wraz z inwerterem.
     
    197.00PLN