Maserati

Maseratti Ghilbi - zamiennik z MPH na km/h

Maseratti Ghilbi - zamiennik z MPH na km/h

Zamiennik tarczy licznika z mil na kilometry. Tarczy praktycznie nie można odróżnić od oryginalnej
- produkt najwyższej jakości.
Dostępność duża
198.00PLN
Wybierz
Obrotomierz:
Model:
Ilość szt.

Tarcze do licznika Maseratti Ghilbi (zamiennik z MPH na km)


Z uwagi na konstrukcję tarcz w liczniku Maserati Ghibli nie ma możliwości przygotowania zamiennika tarcz oryginalnych, który będzie dokładnie przedstawiał wskazania prędkościomierza. Oferujemy dwa modele tarcz: Pierwszy jest dokładną kopią tarczy, która występowała w wersji europejskiej jednak przy zastosowaniu go w liczniku wersji amerykańskiej lub angielskiej wskazania prędkościomierza będą bardzo niedokładne(patrz grafika poniżej). Drugi model to tarcze, których opis został tak przystosowany aby wskazania prędkościomierza po zastosowaniu w wersji amerykańskiej lub angielskiej były najdokładniejsze na tyle, na ile pozwala konstrukcja licznika.


 

Najwyższej jakości produkt, który trudno odróżnić od oryginalnych tarcz. Nie jest to wyklejanka z folii, które po miesiącu się rozklejają. Nasze tarcze produkowane są z materiału odpornego na wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć. Wielowarstwowy nadruk, gładka matowa powierzchnia, perfekcyjne kształty i otwory wycinane laserowo, kontrolki jak w oryginalnych tarczach - w miejscach kontrolek powierzchnia jest równa i gładka - kontrolki są niewidoczne gdy się nie świecą.

 


 

UWAGA ! 

Nie daj się naciągnąć na tanie i kiepskiej jakości zamienniki tarcz. Tego typu tarcze bardzo często są wykonane z słabej jakości materiałów, oklejane folią reklamową, która poza tym, że wygląda nieoryginalnie, to kurczy się i naciąga pod wpływem zmian temperatury wnętrza pojazdu. Nasze tarcze nie są najtańsze ale w zamian za to są zbliżone jakością do oryginału, a bardzo często dużo lepsze. Tarcze nasze są testowane przy różnych temperaturach a przede wszystkim wyglądają jak fabryczne po zamontowaniu nikt nie pozna że to zamiennik. Zastanów się dwa razy i dwa razy zapytaj zanim zdecydujesz, które tarcze wybrać ! Tak, aby nie zamawiać dwa razy do jednego licznika. 

Nasi klienci zawsze do nas wracają, a w razie niezadowolenia przyjmujemy zwroty. 

Indywidualizacja tarcz
Masz wpływ na kolorystykę każdego elementu, możesz wstawić dowolne logo, tekst a nawet zdjęcie. Dzięki takim zmianom Twoje tarcze będą wyjątkowe i niepowtarzalne.
Gwarancja:Gwarancja 1 rok
Udostępnij:
Kupujący ten produkt kupili także: