Samochody

BMW F30 , F31 , F32 , F33 , F34 , F36 - zamiennik z MPH na km

BMW F30 , F31 , F32 , F33 , F34 , F36 - zamiennik z MPH na km

Zamiennik tarcz licznika z mil na kilometry.
Dostępność duża
170.00PLN
Wybierz
Model:
Ilość szt.

Tarcze do licznika BMW seria F zamiennik z MPH na km


F30 - BMW 3 Sedan 

F31 - BMW 3 Touring 

F32 - BMW 4 Coupe 

F33 - BMW 4 Cabrio

F34 - BMW 3 hatchback Gran Turism

F36 - BMW 4 Gran Coupe


Najwyższej jakości produkt, który trudno odróżnić od oryginalnych tarcz. Nie jest to wyklejanka z folii, które po miesiącu się rozklejają. Nasze tarcze produkowane są z materiału odpornego na wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć. Wielowarstwowy nadruk, gładka matowa powierzchnia, perfekcyjne kształty i otwory wycinane laserowo, kontrolki jak w oryginalnych tarczach - w miejscach kontrolek powierzchnia jest równa i gładka - kontrolki są niewidoczne gdy się nie świecą.


UWAGA ! 

Nie daj się naciągnąć na tanie i kiepskiej jakości zamienniki tarcz. Tego typu tarcze bardzo często są wykonane z słabej jakości materiałów, oklejane folią reklamową, która poza tym, że wygląda nieoryginalnie, to kurczy się i naciąga pod wpływem zmian temperatury wnętrza pojazdu. Nasze tarcze nie są najtańsze ale w zamian za to są zbliżone jakością do oryginału, a bardzo często dużo lepsze. Tarcze nasze są testowane przy różnych temperaturach a przede wszystkim wyglądają jak fabryczne po zamontowaniu nikt nie pozna że to zamiennik. Zastanów się dwa razy i dwa razy zapytaj zanim zdecydujesz, które tarcze wybrać ! Tak, aby nie zamawiać dwa razy do jednego licznika. 

Nasi klienci zawsze do nas wracają, a w razie niezadowolenia przyjmujemy zwroty. 


 Jeśli twoje oryginalne tarcze różnią się zakresem prędkości, obrotów, rozmieszczeniem otworów lub kształtem to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 


 

 

Gwarancja:Gwarancja 1 rok
Udostępnij:
Model 1
Model 2
Model 3
Model 4
Zdjęcia tarcz wykonanych na specjalne zamówienie
Kupujący ten produkt kupili także: